Dowód przyjaźni – prezent dla przyjaciółki i przyjaciela

Dowód przyjaźni – prezent dla przyjaciółki i przyjaciela

Przyjaźń to szczególne uczucie. Szczęśliwy ten, kto go doświadczył. Przyjaciel to ktoś, na kogo możemy liczyć w każdym momencie naszego życia. To nie tylko osoba, która ociera nasze łzy, ale przede wszystkim potrafi kibicować nam w codziennych zmaganiach i wspólnie z nami celebrować sukcesy. Jak każda relacja, przyjaźń wymaga obustronnych starań, docenienia i stałego zaangażowania. Jeżeli chcemy sprawić przyjemność naszej przyjaciółce, czy przyjacielowi, powiedzieć, że jest dla nas kimś wyjątkowym i cieszymy się z jej/jego obecności w naszym życiu, podarujmy prezent, który powie to za nas. Aby go znaleźć, wystarczy zajrzeć do naszego sklepu.  😉

Plakat dla przyjaciółki

przyjaciółki

Pokaż swojej przyjaciółce, jak jest niesamowita. Spraw, żeby spoglądając na podarowany przez Ciebie plakat poczuła się piękna i wyjątkowa. Podaruj jej plakat podkreślający kobiecość . Gdy po otwarciu oczu rano jej wzrok padnie na słowa Buongiorno Principessa!”,czy „Ciao Bella!” od razu poczuje się jak księżniczka i będzie gotowa na podbój świata!

Dodaj jej pewności siebie. Niech wie, że razem jesteście w stanie przenosić góry. Podkreśl jej niezależność i kobiecą siłę plakatem „Magick and Power” lub „You go girl!”.

Trochę humoru? Czemu nie! Uświetnij plakatem wspólnie spędzone chwile i wszystkie zabawne sytuacje, które was spotkały. Jej uśmiech jest bezcenny, a wywoła go z pewnością plakat „Save water” albo „Korona”.

Plakat dla przyjaciela

przyjaciel

Rozumiecie się bez słów. W zasadzie prawie ich nie potrzebujecie, żeby spędzony wspólnie czas był udany. Męska przyjaźń to szczególna sprawa. Faceci lubią konkrety i bezpośredniość. Podaruj przyjacielowi plakat, który pokaże mu co Was łączy: charakter, poczucie humoru i sposób myślenia. Idealny w tej sytuacji będzie plakat „Pomyśl na odwrót!” lub „Batman”.

Wspólne wieczory spędzone na filozoficznych rozmowach o życiu 😉 podkreśli plakat „Whiskey” , a ich następstwo plakat „Easy like Sunday morning”.

Jakim mężczyzną jest Twój przyjaciel? Odważnym, silnym, mądrym? Pokaż to bez słów za pomocą naszych plakatów z grafiką „Wilk geometryczny”, „Niedźwiedź geometryczny”.

Co dla Ciebie znaczy słowo „Przyjaźń ”?

przyjaciółki

Chcesz podkreślić jak ważna jest dla Ciebie relacja z Twoją przyjaciółką/przyjacielem? Nie musisz szukać właściwych słów. Nasze plakaty powiedzą to za Ciebie. Razem jesteście kompletni , łączy Was szczególna wieź, jesteście bratnimi duszami.

Niech Twój przyjaciel wie, że jest najlepszy na świecie – zasługuje na to!

 

Więcej na: prezent dla przyjaciela Posterilla.pl

źródło zdjęć: unsplash.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *