Żeby się dobrze mieszkało! Jak wybrać prezent na parapetówkę.

Żeby się dobrze mieszkało! Jak wybrać prezent na parapetówkę.

Wybór odpowiedniego prezentu do nowego mieszkania jest o tyle trudny, że zazwyczaj wszystko jest w nim właśnie NOWE! I choć niekoniecznie oznacza to, że właściciele wymienili wszystko od wanny po łyżeczki do herbaty, to na pewno dla zaproszonych na parapetówkę gości wystrój wnętrza stanowi zagadkę. Jak zatem kupić prezent do mieszkania/domu, którego nie widziało się na oczy?  Bez obaw mamy na to prosty sposób. Postaw na pewniaki, czyli dekoracje do domu, które pasują do każdego typu wnętrza.

Kawa i ciasto

Nie, nie chodzi o paczkę kawy i wuzetkę 🙂 Podaruj smakowity plakat do kuchni! Plakaty nawiązujące do picia kawy i gotowania to zawsze trafiony prezent. Nie ma kuchni, w której taka dekoracja wnętrza, nie będzie prezentować się wyśmienicie. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór plakatów do kuchni [https://posterilla.pl/pl/c/Kuchnia-i-jedzenie/92]  z grafikami i zabawnymi napisami. A jeżeli dodasz do tego słodką bombonierkę, nowy zaparzacz do kawy, czy eleganckie filiżanki to sukces gwarantowany!

 Kwiatek (nie) w doniczce

doniczka

Chyba nie ma osoby, która tego kiedyś nie zrobiła. Kwiatek w doniczce to szlagier wśród prezentów na parapetówkę stary jak świat. Ale w swojej prostocie doskonały! Zazwyczaj ostatnią rzeczą, na jaką wydajemy pieniądze przy urządzaniu nowego pomieszczenia, są kwiaty. Są one jednak niezbędne by dopełnić dekoracji wnętrza. Dlatego wyśmienitą okazją, by je „zdobyć” jest parapetówka. Zamiast głowić się nad prezentem, skorzystaj z tego pomysłu, ale nieco go unowocześnij – podaruj plakat z motywem botanicznym [https://posterilla.pl/pl/c/Plakaty-Kolekcja-botaniczna/81]. Paprocie lub liście tropikalnych roślin to obecnie hit w dekoracjach do domu! A żywy kwiatek niech stanowi uzupełnienie prezentu 😉

Dobre słowo

mieszkanie

Na parapetówkę zazwyczaj zaprasza się bliskie osoby. Więc, choć nie znamy wyglądu wnętrza, to znamy gospodarzy! Podaruj im dobre słowo, które będzie powodować uśmiech na twarzy ilekroć je przeczytają. Plakat z sentencją na temat domu, rodziny, czy rzeczy ważnych dla domowników, to fantastyczny pomysł na prezent. Alternatywą dla plakatu jest proporczyk. Czasem jedno słowo mówi wszystko. Proporczyk to urocza i uniwersalna dekoracja wnętrza.

 

Teraz już tylko pozostaje decyzja… Czy już wiesz, jaki prezent wybierzesz? 🙂

Więcej na naszej stronie: prezent na parapetówkę Posterilla.pl

źródło zdjęć: https://unsplash.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *